درباره ما

فروشگاه پارسیان در سال ۱۳۷۴ تاسیس شد و سایت فروش اینترنتی آن در آذر ماه 1396 رسما با نام پارسیان شروع به کار کرد که در آن صرفا مواد و کالاهای آزمایشگاهی و آموزشی امکان فروش آنلاین را دارا می‌باشد.

فروشگاه پارسیان دارای پروانه کسب وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده از “هیئات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور” می‌باشد.

فعالیت و مطالب این سایت کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و به هیچ گروه یا نهاد حقیقی و حقوقی وابسته نیست.
مواد ظریف آزمایشگاهی و مایعات در این سایت به دلیل حساسیست حمل و نقل با پست چاپار برای مشتریان فرستاده خواهد شد. کالاهای حجیم با پست تیپاکس و کالاهای متداول معمولی (مثلا مولاژ) با پست پیشتاز یا سفارشی جمهوری اسلامی ایران فرستاده خواهد شد.

کالاهای ارسالی حتما باید دارای مهر “تجهیزات آزمایشگاهی پارسیان” بر روی جعبه یا فاکتور محصول باشند.
موجودیت و تعداد کالاها در سایت متناسب با موجودیت آنها در انبار فروشگاه پارسیان میباشد و در صورت حذف یا تغییر در تعداد آنها متعاقبا بر روی محصولات درج شده ی سایت نیز اعمال خواهد شد.
محصولات فروشگاه سایت دارای کد و شناسنامه یکسان با محصولات انبار میباشد و این عمل سرعت ترتیب انجام فرآیند ارسال کالا و بسته بندی آنها را میسر می‌کند.
این سایت همچنین امکان خرید حضوری داخل فروشگاه پارسیان را دارد که مشتریان باید قبل از آن با فروشگاه تماس حاصل نمایند.

پروانه کسب فروشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی پارسیان